Kadra pedagogiczna

Język polski:

  • Katarzyna Biżek,
  • Monika Hawryluk,
  • Marzena Struska

Język angielski:

  • Katarzyna Boniecka,
  • Agnieszka Bakaj,
  • Ewa Moradewicz-Paszko,
  • Elżbieta Pieniążek-Niemczuk

Język niemiecki:

  • Dominika Lipczyńska

Język rosyjski:

  • Teresa Giedz-Topolewska,
  • Anna Lega

Historia / WOS:

  • Maria Renda,
  • Katarzyna Biżek

Historia i teraźniejszość:

  • Maria Renda,
  • Katarzyna Biżek

Historia i społeczeństwo:

  • Katarzyna Biżek

Filozofia:

  • Bożena Walczuk

Podstawy przedsiębiorczości:

  • Dorota Łopuszyńska

Geografia:

  • Andrzej Kamiński
  • Krzysztof Baranowicz

Biologia:

  • Aneta Szczepanek

Chemia:

  • Agnieszka Winiarska

Fizyka:

  • Agnieszka Winiarska,
  • Monika Kwietniewska – Śniadkowska

Matematyka:

  • Anna Musiatowicz,
  • Katarzyna Wawryniuk,
  • Dorota Jegorow,
  • Agnieszka Winiarska,
  • Monika Kwietniewska – Śniadkowska

Informatyka:

  • Bartek Kostowski,
  • Monika Kwietniewska – Śniadkowska

Wychowanie fizyczne:

  • Edyta Gołębiowska,
  • Piotr Marcinek,
  • Edyta Kudyba

Edukacja dla bezpieczeństwa: 

  • Sebastian Jaryniuk

Religia:

  • Piotr Stasieczek

Bezpieczeństwo i higiena pracy:

  • Dorota Łopuszyńska

Biblioteka:

  • Mariola Bandurska-Panasiuk

Doradca zawodowy:

  • Agnieszka Bakaj

Pedagog szkolny:

  • Joanna Pedo-Świder,
  • Bożena Walczuk

Przedmioty zawodowe:

Branża budowlana:

  • Michał Klimczuk,
  • Aksana Kwiecinska,
  • Monika Śniadkowska-Kwietniewska,
  • Marek Pradun,
  • Darek Słomczyński

Branża fryzjerska: 

  • Marta Chudoba,
  • Anna Kosińska,
  • Anna Sudrawska,
  • Sylwia Wintmiller,
  • Bartek Mroczek

Branża gastronomiczna:

  • Elwira Dobrowolska,
  • Aneta Kołtuska,
  • Barbara Struska,
  • Łukasz Walczuk,
  • Beata Werszler-Kawałko

Branża hotelarska:

  • Katarzyna Grzywna,
  • Honorata Oleksiejuk,
  • Aneta Kołtuska

Branża informatyczna:

  • Dariusz Huszcz,
  • Grzegorz Olszanowski,
  • Dariusz Wróblewski,
  • Arkadiusz Oleszczuk

Branża logistyczna:

  • Irena Nieradkiewicz
  • Dorota Jegorow

Branża mechaniczna / lotnicza:

  • Adam Ćwikła,
  • Grzegorz Drewniak,
  • Bartłomiej Kostowski,
  • Sławomir Palica,
  • Rafał Płocienniak,
  • Krzysztof Świdnicki,
  • Krzysztof Wojtkiewicz,
  • Grzegorz Trześniak,
  • Zbigniew Smutek